top of page

MGGP S.A. Gazelą Biznesu 2016

W grudniu Redakcja Pulsu Biznesu, już po raz XVII, opublikowała ranking firm zakwalifikowanych do grona Gazel Biznesu. MGGP S.A. odnotowała obecność w Rankingu już po raz trzeci.

W grudniu ubiegłego roku Redakcja Pulsu Biznesu, już po raz XVII, opublikowała ranking firm zakwalifikowanych do grona Gazel Biznesu. MGGP S.A. odnotowała obecność w Rankingu już po raz trzeci.

Tytułu Gazeli Biznesu nie przyznaje żadne jury. Firmy muszą na niego po prostu zapracować, osiągając coraz lepsze wyniki w kolejnych latach. Tym większym powodem do satysfakcji jest więc dla nas przynależność do grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

Gazelą Biznesu 2016 jest firm, która: rozpoczęła działalność przed rokiem 2013 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś; w roku bazowym 2013 przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych; w latach 2013-2015 z roku na rok odnotowywała wzrost przychodów ze sprzedaży; w latach 2013-2015 ani razu nie odnotowała straty; umożliwiła analizę swoich wyników finansowych przynajmniej z trzech badanych lat.

bottom of page